İletişim: (0232) 422 3232

Konak/İzmir Google Map

Make an Appointment

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloreue laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur et quasi architecto:

+33 (0) 9399 7987

...or fill in the form on our Appointments page:

FILL IN THE FORM

Check out our Medical Service

Our most important medical departments, but just a few of what our clinic offers:

VIEW ALL SERVICES

Meet the Staff: Dr.Mark Heran

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloreue laudantium, totam rem aperiam.

Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo, perspiciatis unde omnis.

MORE ABOUT US

WHAT OUR PATIENTS HAVE TO SAY ABOUT US:

Merhaba, Ufuk Bey ile daha önce onun hastası olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Mesleki açıdan doktor-hasta güvenini çok iyi sağladığını gördüm. Ön görüşmede yaptığı açıklamaların hepsini adım adım gerçekleştirdi. Bu durum Ufuk Bey'e olan güvenimi arttırdı.
Necla
"Ufuk Hocam iyiki varsınız ve iyiki benim doktorumsunuz". Kendisine güvenim sonsuz.
Burçin
Merhaba, Nisan ayında Ufuk Bey'e burun amelıyatı oldum. Kendısını aile doktorumuzun tavsiyesiyle tanıdım. Ameliyat öncesi ve sonrasını da çok rahat geçirdim. Hersey Ufuk Bey'in anlattığı doğrultuda gelişti.Tam istediğim gıbı doğal bır burna kavustum. Burnum günden güne dahada güzelleşiyor. Kendisini estetik ameliyat olmayı düşünen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
Melek
Ufuk bey ile daha ilk görüşmemeizde bana ameliyatım ve sonraki süreçle ilgili herşeyi öle iyi anlattıki hastaneden ayrıldığımda dogru hekimi seçtiğimi anladım. Teşekürler emekleriniz için... Herkese gonul rahatlıyla doktorum Ufuk Bilkay'ı tavsiye ediyorum.
Baran